• Уважаемые посетители! Форум больше не может существовать в международном формате. Возможность отвечать и создавать новые темы отключена.

Вибір двох циліндрів

korystuvach

Участник форума
Доброго!

Прошу допомоги спеціалістів у виборі двох циліндрів у вхідні двері, оскільки зовсім замаявся з вибором.
Отже, Київ, перший поверх (взимку в під'їзді не холодно, на вікнах решітки), нові двері - класичний Альбіон, під два циліндрових замки: низ під ручку - Ciza Revolution Pro, верх: або ISEO або Moia 763. Замки будуть доповнені 4мм бронепластиною, обидва циліндри під врізними Azzi Fausto Antitubo. Проблема лише в циліндрах (розглядаю низ Iseo r7 (mult lock classic pro) з поворотником і верх Titan t100 rx ключ-ключ) - не хочеться переплатити за непотрібне і в той же час не хочеться пропустити щось важливе, що варте уваги. Бюджет розумно обмежений.

Прошу допомоги переконатись у правильності вибору або покритикуйте такий вибір і запропонуйте варіанти кращі.

Буду вдячний за будь-які поради!
 

Светлана

Специалист
Команда форума
Здравствуйте.
Если бюджет, наверное, правильный выбор.
А какое количество ключей необходимо? Если трех достаточно, думаю, все-таки классик про.
 

dan

Специалист
Здравствуйте.
Если бюджет, наверное, правильный выбор.
А какое количество ключей необходимо? Если трех достаточно, думаю, все-таки классик про.
+1, но в Киеве, я бы к EVVA присмотрелся
 

korystuvach

Участник форума
Світлана, дякую! В тому то і справа, що три ключі є недостатньо - для Класік Про потрібно дозамовляти, а це ще плюс 500 грн.
По бюджету я описав як розумне обмеження. Тобто, якщо в даній комбінації є проблемні місця і це є обгрунтованим, то можна і щось краще розглянути, але чи обгрунтована ця переплата? І якщо так, то яка комбінація циліндрів на ваш погляд буде оптимальною на сьогоднішній день в даному випадку?

- - - Добавлено - - -

+1, но в Киеве, я бы к EVVA присмотрелся
Що саме з евви ви порекомендуєте, і чому саме евва, і чим існуючі погані?
 

dan

Специалист
Що саме з евви ви порекомендуєте, і чому саме евва, і чим існуючі погані?
3 KS. но они не в бюджете ((( Тому дивіться самі, на мій погляд, про це вже багато казали, якщо є вибір, то краще купувати той, на який є сервіс поблизу.
 

Лаура

Специалист
верх: або ISEO або Moia 763
за Iseo; эти корпуса (672) уже имеют положительную историю эксплуатации, корпуса MOIA сравнительно недавно на нашем рынке;
по цилиндрам: если бюджет впритык, в принципе, в комплекте с t100rx, и в Вашей комплектации, R7 -надежно и практично; и не думайте что очень легко вскрываемый; в любом случае, уходя из дома - закрываем оба и ключами не светим - меньше знают, крепче спим
 

korystuvach

Участник форума
за Iseo; эти корпуса (672) уже имеют положительную историю эксплуатации, корпуса MOIA сравнительно недавно на нашем рынке;
по цилиндрам: если бюджет впритык, в принципе, в комплекте с t100rx, и в Вашей комплектации, R7 -надежно и практично; и не думайте что очень легко вскрываемый; в любом случае, уходя из дома - закрываем оба и ключами не светим - меньше знают, крепче спим
корисні і важливі поради, дякую
 

korystuvach

Участник форума
Доброго!
Апетит приходить під час їжі - так само і тут: плануєш один бюджет, а коли починаєш вникати глибше, то і питання зявляються і апетити ростуть, і як наслідок - бюджет рухається. Прислухався до поради Світлани і схилив вибір до Classic Pro замість Iseo r7. І все було б добре якби нова інформація не попала на очі, а саме - майстер система. Зрозуміло, що з точки зору зручності цей варіант ідеальний, але...
Тепер нові питання не дають спокою: з точки зору секретності і безпеки що краще:
1. Classic Pro + t100rx
2. Classic Pro + Classic Pro - два різні ключі
3. Classic Pro + Classic Pro - майстер система в один ключ - і чи не полегшить такий варіант відкриття порівняно з варіантом 2? І чи впливає на вартість замовлення такого варіанту?
Якщо такі питання вже звучали, то прохання кинути лінку.
 

Светлана

Специалист
Команда форума
Здравствуйте.
Я бы выбрала первый вариант. Классик Вам даст доступный сервис, в том числе в случае потери ключа. Два разных цилиндра - чуть больше спокойствия.
На втором месте третий вариант. Это действительно удобно, и с точки зрения вскрытия не страшно: оператора ведет замок, а не наоборот. С точки зрения потери ключа тоже не страшно: все равно теряется вся связка, а перекодирование двух цилиндров с одинаковым ключом по стоимости выгоднее за счет одного набора ключей и карточки на двоих.
 
Последнее редактирование:

korystuvach

Участник форума
Здравствуйте.
Я бы выбрала первый вариант. Классик Вам даст доступный сервис, в том числе в случае потери ключа. Два разных цилиндра - чуть больше спокойствия.
На втором месте третий вариант. Это действительно удобно, и с точки зрения вскрытия не страшно: оператора ведет замок, а не наоборот. С точки зрения потери ключа тоже не страшно: все равно теряется вся связка, а переколдирование двух цилиндров с одинаковым ключом по стоимости выгоднее за счет одного набора ключей и карточки на двоих.
дуже вдячний
 

korystuvach

Участник форума
Ось і підійшла моя історія з дверима до кінця. А починалось все з того, що оточений рекламою вхідних дверей за 5-10 тис. вирішив замінити існуючі "стодоларові" двері на щось краще. І прикинувши, що виділити можу суму аж в 15 тис, думав, що візьму щось найкраще і неймовірне - особливо після розмов з "консультантами", які обіцяли за ці гроші ковані елементи і фасад з масиву дуба. :face: Про існування різниці в будові дверей я особливо не замислювався. Так само як і про замки Ельбор в комплекті.:xox: Далі, випадково попав на цей форум і ситуація кардинально змінилась - з'явилось розуміння термінів "притвор", "броненакладка", і взагалі, що товщина листа і циліндр в дверях - це приблизно половина вашої безпеки. Потім, не один місяць розбирань дискусій і порад, поступово вималювалось розуміння - що саме мені потрібно. Як результат, бюджет виріс до 20+-. Потім, підбір виробника, переговори, прицінювання, розгляд різних варіантів. І якщо з дверима я визначився швидко, то з замками до них, я мучився не один тиждень - благо, тут на форумі люди допомогли і направили думки в правильний напрям. І вже замовивши непогану комбінацію, про яку я писав вище, все ж сумніви не давали спокою. А потім вирішив, що це не місце для компромісів, плюс повідомлення від Dan, і отримав те, про що не шкодую: 4ks + k5. Хоч і вилилось це в 30+, але двері стоять, радують і за безпеку я відносно спокійний. :dance: То ж, ще раз вдячний за поради всім! :good3::good3::good3:
 

korystuvach

Участник форума
Так, класичний Альбіон. При прийманні роботи знімав броненакладку щоб побачити марганцеву та ще дві двоміліметрові пластини. Загалом, майстри залишили позитивне враження - все чітко, чисто та вміло, плавне закриття та щільність прилягання.
 

Вложения

korystuvach

Участник форума
Окремо хотілося б відмітити тишину після встановлення - це щось. В квартирі майже нічого не чути що відбувається зовні - це була одна з топових причин на користь заміни, оскільки до цього я все чув, що відбувається в підїзді і часом це набридало.
 

Светлана

Специалист
Команда форума
Очень красиво выглядит. И замковая группа хорошая. Сделаете откосы, будет еще лучше.
 
Сверху Снизу